Правило за отварање тема

Go down

Правило за отварање тема Empty Правило за отварање тема

Пишување by Admin on Вто Мар 22, 2016 1:53 pm

Ваше име и презиме(латиница):
Име и презиме на играчот кој крши правило(латиница):
Доказ (слика/видео):
Причина:

Наслов на темата мора да биде:
[Причина] Ime_Prezime

Пример:[DM]-Anthony_Russel

Admin
Admin

Број на мислења : 6
Join date : 2016-03-21

Преглед на профилот на членот http://kratovogaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот