Informacii za serverot.

Go down

Informacii za serverot. Empty Informacii za serverot.

Пишување by Admin on Вто Мар 22, 2016 1:33 pm

Серверот TownGaming ќе се отвори во четврток.Исто така ќе имате коли на бај, цените на колите ќе бидат 10,000$. Исто така на опен ќе има и Levelup и Пари. И ќе има Тестови за Admini Gamemasteri и Лидери.
Дојдете на опен ве очекуваме. Smile

Admin
Admin

Број на мислења : 6
Join date : 2016-03-21

Преглед на профилот на членот http://kratovogaming.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот